سفارشی هنرمند کارت بازرگانی چاپ شخصی طراحی و ساخت

سفارشی هنرمند کارت بازرگانی چاپ شخصی طراحی و ساخت

ما توانایی کافی برای تولید محصولات با کیفیت بالا داریم که از امکانات پیشرفته و کارگران حرفه ای حاصل می شود. ما با تیم طراحی ایالات متحده کار می کنیم. پس از سالها تلاش، کارت های بازی ما استانداردهای بین المللی را برآورده می کنند.

جزئیات محصول

چاپ کارت های تجاری سفارشی

کارت های معاملاتی هنرمند سفارشی یک عرشه یا دو در مجموعه ای از هیئت مدیره ارائه می شود. قیمت گذاری قیمت ها و برنامه های عمده فروشی توسط CYW Printing Co. Ltd. ارائه می شود. ما بیش از ده سال تجربه در سفارشی کردن تجارت کارت های کسب و کار چاپی داریم. کارت های تجاری سفارشی در بازی های هیئت مدیره و بازی های کارت مورد استفاده قرار می گیرند. مقدار کم و گزینه های مختلف بسته بندی قابل قبول است.

کارت سفارشی ایالات متحده، اندازه کارت پستال، کارت پستال افقی میکرو عرشه، اندازه عرشه کارت یا گزینه های دیگر موجود در انبار ما موجود می باشد، شما می توانید با استفاده از قالب های خود کارت های فروش هنرمند خود را انتخاب کنید و تصحیح رنگ خود را، چاپ خدمات پوشش داده شده توسط متخصصین ما، ما همچنین فایل های آماده چاپ را در فایل های JPEG، TIF یا PDF قبول می کنیم. علاوه بر این، ما از یک ایده عالی خود، تیم طراح گرافیک ما در ایالات متحده اطمینان می دهیم که شما یک تجربه طراحی سفارشی کارت سفارشی و «ما بازی خود را به یک واقعیت تبدیل می کنیم» را تضمین می کنیم. عرشه شخصی شما با بالاترین استانداردهای با قیمت رقابتی تحویل خواهد شد. ما بهترین کارت های تجاری سفارشی شما تولید کننده چاپ است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


图片 1.jpg生产 图片 .jpg


مشخصات:

 

نوع: تجارت کارت

ماده: کاغذ خاکستری / آبی رنگ

اندازه نظرات: 57 * 87MM / 63 * 88MM

تعداد کارت ها در عرشه: سفارشی

سفارشی سازی: هر کارت می تواند به طور جداگانه هر دو جلو و عقب در صورت لزوم سفارشی .

اگر شما طراح هستید، به ما ایمیل مورد نیاز برای قالب کارت برای راه اندازی.

ابعاد: پوکر اندازه 63 × 88 میلی متر (2.5 "× 3.5") یا اندازه پل 57 × 87 میلیمتر (2.25 × 3.5)


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو