نسخه استاندارد سفارشی و بزرگ Print Bridge Playing Printing Card

نسخه استاندارد سفارشی و بزرگ Print Bridge Playing Printing Card

خدمات سفارشی ویژگی اصلی شرکت ما است. سفارشی می تواند هر گونه تنظیم و بهبود اجزای بازی کارت. ایده های مشتریان ما را به عنوان جهت طراحی محصول می پردازیم. ما در مدیریت فرآیند تولید کنترل سختگیرانه را اعمال می کنیم.

جزئیات محصول

چاپ کارت های بازی سفارشی استاندارد و بزرگ

کارت های سفارشی استاندارد و بزرگ پل دارای رنگ با کیفیت بالا با کیفیت کامل، اندازه های مختلف، شما می توانید هر عکس یا عکس در هر دو طرف از کارت های شما قرار می دهد، آنها کارت های بازی بزرگ کارت های مناسب برای هر نوع موارد، احزاب و کسب و کار مناسبت ها.

کارت های بازی استاندارد و بزرگ سفارشی 52 کارت در عرشه است که توسط 2 تا 8 بازیکن بازی می شود. تیم طراحان آمریکایی ما مخصوصا در طراحی بالکن های بزرگ طراحی شده است. ما بلوک سفارشی پل خود را بر اساس عکس و الگوهای شخصی خودمان قرار می دهیم. پایان براق و یا مات پایان شما انتخاب می کنید برای پاسخگویی به درخواست شما. ضخامت بسته بندی جعبه های بسته بندی شده، گزینه های دیگر بسته بندی نیز در دسترس هستند. با کیفیت بالا، اما قیمت رقابتی ترین، مواد سازگار با محیط زیست با خدمات حرفه ای، کارت های بازی های بزرگ خود را به نمایش گذاشتند.

CYW Board Game بهترین ارائه دهنده بازی شما است، ما انواع کارت های بازی و اجزای بازی را برای دیدار با طعم منحصر به فرد خود تولید می کنیم و ما فضای خلاقیت خود را در طراحی کارت سفارشی ارائه می دهیم. ما می خواهیم شرکای بازی وفادارمان در آینده باشیم.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com
手绘 03.jpg

37.jpg


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو