پوشش هسته های سیاه و سفید کاغذ بازی کارت با کیفیت بالا بازی کارت

سیاه و سفید می دهد مردم تاثیر رنگ های مرموز و نجیب. ما سفارشی با پوشش کاغذ اصلی سیاه و سفید بازی کارت با کیفیت بالا.

جزئیات محصول

باید شما علاقه مند به کاغذ با پوشش سیاه و سفید اصلی ما، خوش آمدید برای سفارش با ما حرفه ای تولید کننده و تامین کننده. محصولات سفارشی عالی خدمات چاپ با قیمت رقابتی در دسترس است.


امکانات پیشرفته

به منظور تولید محصولات بهترین امکانات پیشرفته را معرفی می کنیم. ما دستگاه چاپ آلمان و پر رنگ چاپ افست چاپ کاغذ بازی کارت با دقت بالا اطمینان حاصل شود. ما با ارائه آموزش های منظم برای ما کارگران، علاوه بر آموزش های فنی و همچنین آخرین بین المللی تکنولوژی چاپ اطلاعات برای بهبود بهره وری کار خود را. نگه داشتن پهلو به پهلو از زمان و تولید محصولات ترین رمان برای شما.

DSC_4800.jpg

ماشین چاپ


DSC_5046.jpg

آموزش کارگران

سفارش

به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو بازی روی صفحه ارائه خدمات حرفه ای تیم خلاق طراحی سفارشی محصولات با کیفیت بالا با قیمت رقابتی، رضایت مشتری اولویت های کسب و کار ما است. باید شما علاقه مند به کاغذ با پوشش سیاه و سفید اصلی ما، خوش آمدید برای سفارش با ما حرفه ای تولید کننده و تامین کننده.


CYW بازی است که حرفه ای تولید کننده تخصصی در سفارشی بازی تخته لوازم جانبی بازی بازی کارت، بازی کارت های ساخت. به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو بازی روی صفحه ارائه خدمات حرفه ای تیم خلاق طراحی سفارشی محصولات با کیفیت بالا با قیمت رقابتی، رضایت مشتری اولویت های کسب و کار ما است.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ایمیل: boardgame@cywproduction.com


手绘 01.jpg

مشخصات محصول


5.jpgموارد سفارشی


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو