بازی های آموزشی کارت های سفارشی تنظیم چاپ

بازی های آموزشی کارت های سفارشی تنظیم چاپ

ما می توانیم انواع مختلفی از مجموعه بازی های آموزشی را ارائه دهیم. طرح های نهایی کارت های بازی را براساس نیازهای شما تعیین می کنیم. ما می توانیم کارت های بازی با کیفیت بالا را در حداقل زمان تولید، که از فناوری و امکانات پیشرفته ما حاصل می شود، تولید کنیم.

جزئیات محصول

بازی های کارت سفارشی آموزش کارت چاپ مجموعه

کارت های آموزش سفارشی در برنامه های آموزشی یا بازی های آموزشی بچه ها کاربرد دارند. این به بازیکنان کمک می کند تا بینش از دانش موضوعی طراحی شده در بازی را بدست آورند تا به هدف توسعه شخصی برسند. آنها محبوب هستند که در مدارس، رویدادهای خانوادگی و احزاب شرکت می کنند.

ما مجموعه های کارت بازی های آموزشی با اندازه های مختلف و با قیمت رقابتی ارائه می دهیم. یک کارتن و یا بیشتر کارت های تمرینی عرشه و لوازم جانبی بازی در یک مجموعه سفارشی کارت های بازی گنجانده شده است، سازنده ما رنگ های پر جنب و جوش و آثار هنری شخصی را برای هر دو طرف کارت ارائه می دهد. مقالات کارت با کیفیت بالا در سهام طراحی موجود است، کارت با پایان خوبی است که شما می توانید در نام یک پایان براق یا مات را انتخاب کنید. مجموعه بازی های کارت سفارشی یک بازی خوب است، نه تنها یک بازی، بلکه تمرین خوب در دوره آموزش فکری است.

ما گزینه های مختلف بسته بندی و قیمت گذاری را ارائه می دهیم، روش های پرداخت متفاوت هستند. با بازی CYW Start شروع کنید، ما ارزش بازی های کارت های سفارشی خود را به شما اضافه می کنیم.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com手绘 01.jpg

46.jpg


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو