مجموعه بازی با ورق سفارشی استراتژی خانواده چاپ

استراتژی بازی با ورق عرشه کارت یا دو، کارت در عرشه یکی پرداخته در زمان هر زمان که آس به نظر می رسد، آن را بر روی پایه قرار می گیرد و با لباسی ساخته شده، زمانی که همه کارت در پایه پایان بازی به پایان رسید. استراتژی های سفارشی خانواده کارت بازی مجموعه افزایش ممکن است تا ارتباط با خانواده از همه خانواده بازیکنان در بازی.

جزئیات محصول

مجموعه بازی با ورق سفارشی استراتژی خانواده چاپ


شامل مجموعه بازی کارت در عرشه بازی کارت بازی dices و دیگر لوازم جانبی بازی در مجموعه. هر بازیکن به مجموعه ای از کارت های که با هم کار کنند به نفع خود بازی. ما می خواهیم به ارائه کارت های منحصر به فرد بازی بنابراین ما بحث در مورد پروژه پایانی طراحی بازی کارت با مشتریان برای مشتریان ما. سپس، ما می تواند گره کارت مجموعه بازی با توجه به نیاز مشتریان را تنظیم کنید.

图片3.jpg

موارد سفارشی


图片2.jpg

موارد سفارشی


تضمین کیفیت

ساخت با ورکشاپ گواهی کارت بازی، ما متنوع خط تولید پیشرفته و کارگاه های تولید برای اطمینان از کیفیت محصول و مقدار از هر دو. علاوه بر این، بازرسان حرفه ای کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی test خواهد شد. در صورت نیاز ما می تواند ارائه رایگان مدرک برای شما.

DSC_5045.jpg
IMG_0271.jpg

 

بازی روی صفحه CYW بهترین انتخاب شما، "ما باعث می شود نظر شما را در بازی واقعیت" است. مقدار کوچک و بسته بندی گزینه های مختلف در دسترس هستند.

 

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ایمیل: boardgame@cywproduction.com

Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو