صفحه چاپ مورد علاقه چاپی Trivia Board Board Printing Board

صفحه چاپ مورد علاقه چاپی Trivia Board Board Printing Board

مشتریان ما می توانند در فرآیند طراحی هیئت مدیره ما شرکت کنند. ما با شما ارتباط برقرار می کنیم تا نیازهای شما را قبل از طراحی محصول بدانیم. پس از آن، ما مدارک را برای شما برای بازخورد شما فراهم خواهیم کرد. سپس، طراحی محصول را تا زمانی که از آن راضی هستید، تنظیم کنید.

جزئیات محصول

سفارشی چیزهای بی اهمیت چاپ هیئت مدیره بازی


بازی چیزهای بی اهمیت یک بازی رایج پرسش و پاسخ است و کارت qustion ضروری است. اما برخی از طراحان بازی همچنین Q & A را با برخی از برنامه های توسعه ترکیب می کنند تا سرگرمی های بازی را افزایش دهند، بنابراین هیئت مدیره چیزهای بی اهمیت نیز ضروری خواهد بود.

Trivia game یک بازی سرگرم کننده ای است که توسط 2-8 بازیکن انجام می شود، برای هر نوعی از موارد، مانند احزاب و فعالیت های کلاس درس مناسب است. در واقع، بسیاری از هیئت مدیره بازی چیزهای بی اهمیت در حال حاضر به یک روش خاص طراحی شده است، بنابراین بازی های سفارشی.

ما معمولا توصیه می کنیم که بازی تخته هیئت مدیره 1.5 میلی متری خاکستری + C2S باشد. مطمئنا این مواد را می توان با توجه به نیاز مشتریان سفارشی کرد. اگر مورد نیاز خاص نیست، هیئت مدیره بازی معمولا یک چاپ جانبی است

images.jpg下载 (1).jpgimages (1).jpgراه حل یک مرحله Trival بازی


ما می توانیم بر روی آثار هنری مورد علاقه خود را به تولید هیئت مدیره بازی چیزهای بی اهمیت تبدیل کنیم. روند چاپ هیئت مدیره چیزهای بی اهمیت به خوبی توسط تیم طراحی ما در ایالات متحده آمریکا سفارشی است، هدف ما این است که برای رفع هر یک از مشتریان ما.

قطعات مختلف بازی تخته ای با اندازه ها و اشکال مختلف تولید می شوند. ما خدمات پردازش یک مرحله ای از طراحی و ساخت را ارائه می دهیم. این بودجه و در زمان است.


ما سفارشات کوچک و گزینه های بسته بندی را می پذیریم. CYW Board Game بهترین انتخاب شماست.

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproductions.com

20.jpg
Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو