سفارشی ساده پوکر تاس بازی تخته مجموعه سازندگان شرکت

سفارشی ساده پوکر تاس بازی تخته مجموعه سازندگان شرکت

ما تیم حرفه ای برای کمک به مشتریان خود برای پیدا کردن طراحی ایده آل محصولات بازی روی صفحه خود داریم. همچنین، ما می توانیم خدمات پشتیبانی کامل را برای حل هر مشکلی در کل فرآیند محصولات (طراحی، ساخت و حمل و نقل) ارائه دهیم. پس از تولید انبوه، ما محصولات خود را در اسرع وقت به محل یا مقصد مشخصی منتقل خواهیم کرد.

جزئیات محصول

سفارشی تاس بازی مجموعه

بازی سفارشی تاس یک نوع از بازی های محبوب است که مردم از تمام سنین محدوده مانند بازی. بازی CYW Board همیشه از روند بازار به منظور بهبود تولید ما پیروی می کند. بازی تاس می تواند بسیار جالب باشد اگر طراحی تاس با الگوهای خود و همچنین طرح های منحصر به فرد شخصی شده است.

ما می توانیم هر گونه تاس را سفارشی تا زمانی که نیازهای مشتریان ما را برآورده سازد. به عنوان مثال، اگر برخی از مشتریان ما تمایل به الگوی تخصصی در هر صورت از تاس داشته باشند، این ممکن است زیرا طراحان ما بهترین راه را برای قرار دادن همه تصاویر مختلف در هر بخش از تاس پیدا خواهند کرد. رنگ کامل، شکل های مختلف و یا با آرم های برند بر روی آن، ما تمام ایده های بازی خود را به واقعیت می آورد. ما یک تولید کننده پردازش متقابل، کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه ما را به رقابت می بخشد. گزینه های مختلف بسته بندی در دسترس هستند.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


手绘 3.jpg


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو