بازی سفارشی کلاسیک Trivia Board Games Make Manufacturers

بازی سفارشی کلاسیک Trivia Board Games Make Manufacturers

یک بازی چیزهای بی اهمیت کلاسیک از مقدار مشخصی از منطق یا ریاضیات، فیزیک، شیمی و یا حتی مجموعه ای از اصول استفاده می کند. تمرین مغز، چشمان و دستها را در قالب بازی ها، و افراد را در بازی منطقی و چابکی بدست آورید. برای کودکان و نوجوانان بسیار مناسب است.

جزئیات محصول

Custo M چیزهای بی اهمیت بازی ها را تشکیل می دهند


بازی های سفارشی چیزهای بی اهمیت بسیار جالب و جذاب است زیرا در این بازی مردم می توانند مجموعه ای از بازی چیزهای بی اهمیت شخصی با تصاویر ویژه، آرم ها و الگوها که به موضوع بازی سفارشی شده اند. ما در حال طراحی و ساخت بازی های فوق العاده با کیفیت دلخواه سفارشی هستیم که به عنوان سرویس فرایند یک مرحله ای انجام می شود.

图片4.jpg

بازی بی نظیر


桌游 手绘 01.jpg

چاپ بازی

فرایند رنگ

پرینترهای افست پر رنگ ما می توانند نتایج چاپی دلخواه مشتریان خود را تولید کنند، علاوه بر این، ما به تدریج نور UV، مات یا براق و برجسته سازی را اجازه می دهیم که بازی جزئیات دقیق و دقیق داشته باشد. CYMK یا Pantone نیازهای رنگ شما را برآورده می کند. به عنوان مثال، آبی روشن، زرد سبز و نارنجی زرد میتواند روحیه را افزایش دهد و یادگیری و توجه را بهبود بخشد. Pantone Color Card به عنوان زبان استاندارد جهانی ارتباط رنگ، دقیق ترین و موثرترین راه را برای مشتریان و تولید کنندگان برای ارتباط و مشخص کردن رنگ ارائه می دهد.

547b2c653eca597f2eefdf549e6dde5e

CYW را انتخاب کنید

ما به عنوان یک تیم حرفه ای هیئت مدیره برای کمک به نیازهای مختلف محصول، تمام قطعات بازی ما 100 درصد مواد بازیافت پذیر است و رضایت مشتری همیشه اولویت کسب و کار ما است. علاوه بر مزایای مادی، پرسنل بازرسی کیفیت در کارخانه، کیفیت چاپ هر یک از محصولات را یک به یک را قبل از اینکه هر محصول به پایان برسد کارخانه را تایید می کند. بازی CYW Board بهترین تولید کننده بازی روی صفحه است.


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو