کارت هوشمند سفارشی بازی کارت های با کیفیت بالا

کارت هوشمند سفارشی بازی کارت های با کیفیت بالا

کارت های Ignite Playing قطاری از شعله های طلایی، غبار های درخشان و کاراکتر سیاه و سفید درخشان از انفجار افتاده است. رنگ اصلی آن، قرمز و نارنجی، نام خود را از عرشه، Ignite نشان می دهد. CYW یک تولید کننده هیئت مدیره است که دارای چندین دهه تجربه و طیف گسترده ای از فن آوری های پیشرفته چاپ است.

جزئیات محصول

کارت هوشمند سفارشی بازی کارت های با کیفیت بالا


در CYW، شما می توانید از جامع ترین خدمات سفارشی از طراحی، تولید، چاپ به حمل و نقل لذت ببرید. با تخصص و تجربه غنی، کارشناسان طراحی ما با شما همکاری می کنند تا طراحی فوق العاده خلاقانه خود را برای سفارشی کردن بازی های کارت های هوشمند انجام دهید. علاوه بر این، مدیریت کیفیت دقیق در خانه ما تضمین می کند تمام محصولات ما تولید کننده مطابق با استانداردهای بیشتر خواستار است. ما از همه شناختی که از سازمان های صدور گواهینامه بین المللی کیفیت مانند ASTM، ICTI، EN71 و TUV دریافت کردیم، افتخار می کنیم.

یک عرشه بزرگ کارت بازی را نمی توان بدون چاپ با کیفیت بالا به دست آورد. به همین دلیل ما چاپ چهار رنگ را به عنوان روش چاپ اصلی ما انتخاب می کنیم. رنگ های پر جنب و جوش تیز و تکثیر رنگ دقیق نمی تواند توسط سایر تکنیک های چاپ ضرب شود. علاوه بر این، فرآیند رنگ CMYK (سایه، قرمز، زرد و سیاه) می تواند مقدار زیادی رنگ ایجاد کند. این امکان وجود دارد زیرا پوشش جوهر منجر به توهم میلیون ها رنگ می شود. چاپ رنگی ما نه تنها مشتریان را قادر می سازد تا از طیف وسیعی از گزینه ها را انتخاب کنند، بلکه آنها را الهام بخش برای طراحی کارت های بازی خود به شیوه ای نوآورانه تر می کند. ما یک تیم از تکنسین های چاپی آموزش دیده و اختصاص داده شده داریم. آنها هر دو دهه تجربه و شور و شوق زیادی برای دنبال کردن کیفیت عالی چاپ دارند. با استفاده از چاپ ابریشم، آنها کار شگفت انگیزی برای ارائه جلوه های منحصر به فرد با کیفیت بالا انجام می دهند.

تیم خدمات ما متشکل از بسیاری از متخصصان شناخته شده است. اگر شما هر گونه سوال دارید، لطفا با مشاوره آنها برای پاسخ پاسخگو و صادقانه مشورت کنید.


5.jpg

Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو