سفارشی فوق العاده فوق العاده غول پیکر چاپ پک بازی کارت چاپ

سفارشی فوق العاده فوق العاده غول پیکر چاپ پک بازی کارت چاپ

ما تجهیزات بالا پایان را برای اطمینان از انواع محصول معرفی می کنیم. ما سیستم بازیافت را برای حفظ قیمت مناسب کارت بازی می کنیم. محصولات بازی تخته ما توسط EN71 و ASTMFf963 تایید شده است.

جزئیات محصول

سفارشی فوق العاده بزرگ عظیم چهره چاپ پوکر بازی کارت چاپ

کارت های بازی های سفارشی اندازه بزرگ برای هدیه ای سرگرم کننده برای والدین مخصوصا سالخورده ای که عاشق شاخص های بزرگ هستند و یا در مجموعه ای از سفارشی کارت های فوق العاده غول پیکر برای کارت های بازی پوکر پرفروش هستند، عالی است و یک عرشه با اندازه های بزرگ و تصاویری است که فراهم می کند تجربه تخصصی در کارت سفارشی بازی برای تمام سنین. بازیکنان از نظر طراحی بازی سفارشی و لذت بصری با کارت های بازی های بزرگ فوق العاده لذت می برند، این امر برای اصلاح تعداد بازیکنان مختلف مورد نیاز در بازی است.

کارت بازی های بزرگ برای چاپ، انواع مختلف غول پیکر با کیفیت کارت کازینو حق بیمه، 100٪ کارت PVC PVC با ضخامت 0.325 و یا انواع دیگر، کارت های مختلف چاپ کارت های پوکر مختلف شامل براق، مروارید، مخملی جدید و کاداک فلزی اتمام و غیره، اندازه پوکر اضافی با 4 رنگ و یا انواع دیگر برای شما تصمیم می گیرید. کارت بازی بزرگ مناسب برای پل یا سایر بازی های سفارشی کارت های پوکر بزرگ است.

بسته بندی های کوچک، جعبه های سفارشی بسته بندی شده و یا انواع بسته بندی های دیگر برای تطابق با نیازهای شما در دسترس هستند، هر کارت سفارشی فوق العاده عظیم و بزرگ برای کارت های بازی در جعبه پلاستیکی روشن برای ذخیره سازی موجود است. آنها هدایای عالی برای پدربزرگ های بزرگ، خانواده ها و دوستان خود هستند. کارت های بازیابی کارت های سفارشی ما بهترین انتخاب شما هستند.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproductions.com
5.jpg


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو