کارت سفارشی کارت پستال کارت پستال

کارت سفارشی کارت پستال کارت پستال

هر عکس می تواند بر روی کارت های بازی چاپ شود. شما فقط باید با ایده های خود با ما تماس بگیرید. ما برخی از توصیه های حرفه ای را به شما ارائه خواهیم داد. ما مجموعه ای از امکانات بالا پایان برای بهبود بهره وری تولید ما. ما می توانیم برای شما اطمینان حاصل کنید که ظاهر و کیفیت محصولات خود را نشان می دهد.

جزئیات محصول

سفارشی سفارشی عرشه عروسی بازی چاپ کارت

سفارشی سفارشی عروسی عرشه به عنوان استفاده می شود در یک بسته عروسی با دعوت عروسی، هدایای عروسی و بازماندگان. آنها در یک عرشه از 52 کارت ثبت شده با کلمات شخصی، عکس و طراحی انتخاب شما هستند. آنها در یک عروسی مضمون، در عروسی پس از مهمانی توسط مهمانان عروسی بازی می کنند و یا به عنوان یک هدیه به مهمانان عروسی تحویل داده می شوند.

ما طراحی سایز های مختلف و سبک کارت های سفارشی بازی برای مطابقت با موضوع عروسی خود را. تیم طراحی ما در ایالات متحده در بازی های کارت های سفارشی، کارت های بازی، کارت های معاملاتی و بازی های طراحی بازی های تخته ای تخصصی، ما کارت های بازی های طراحی شده را به مشتریان خارج از کشور تحویل می دهیم. انتخاب شما از آثار هنری در هر دو طرف کارت های عروسی شما ویرایش می شود و یا به سادگی یک ایده خلاقیت منحصر به فرد به ما ارائه می دهد، ما ایده خود را به کارت های شخصی خود را به منظور تطبیق موضوع عروسی خود را کاملا.

هر عرشه فردی است که در جعبه بسته قرار دارد و مقدار کم پذیرفته شده است. تولید راش برای هزینه اضافی در دسترس است. چاپ CYW فراهم می کند کارت های عروسی شخصی با کیفیت بالا برای شما و عزیزان خود را، کارت عروسی شخصی ما تحت تاثیر هر مهمان در مراسم عروسی شما.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


11.5.jpg

Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو