سفارشی عرشه پلاستیکی کارت های بازی مجموعه شخصی

سفارشی عرشه پلاستیکی کارت های بازی مجموعه شخصی

هدف ما به شریک تجاری قابل اعتماد خود، بنابراین ما این بود که مواد با کیفیت بالا و بهره وری تولید. ما می تواند قبل از تولید انبوه اثبات رایگان برای شما فراهم. ما به دقت بررسی کیفیت محصول تا محصول نهایی ما همان است که ما اثبات خواهد.

جزئیات محصول

عرشه سفارشی شخصی از کارت های پلاستیکی بازی مجموعه

 

پلاستیک کارت های بازی محبوب برای استفاده های هدف مختلف هستند و آنها با دوام و انعطاف پذیر, آسان برای حفظ. سفارشی شخصی کارت بازی پلاستیکی مناسب به ویژه برای فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی فعالیت و یا به کنار استخر بازی چرا که آنها آسان برای تمیز و ضد آب. پلاستیک کارت های سفارشی بازی نیز دست نفت و رطوبت جذب.

 

منظور اعتبار بازی کارت پلاستیکی در ما. ما در بازی با ورق, بازی, لوازم جانبی بازی برای تولید تخصصی تیم طراحی عالی در ایالات متحده آمریکا برای حمایت از ایده های منحصر به فرد خود را در حال حاضر، هدف ما این است که نظر شما افسانه را با واقعیت. ما ورق بازی پلاستیکی عرشه سفارشی برای دیدار با تمام نیازهای شما طراحی شده اند اما با رقابتی ترین قیمت. هر دو کارت بازی پلاستیک شفاف یا مات برای مجموعه خود را در دسترس هستند، پوشش ضخیم اضافی در دسترس است. هدف کسب و کار ما این است که برای بیشتر ارزش محصولات با بهترین قیمت همیشه است. حداقل مقدار مورد نیاز است و گزینه های بسته بندی مختلف ارائه شده اند.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ایمیل: boardgame@cywproductions.com
15.5.jpg

Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو