پلان های سفارشی بزرگ و یا پل های استاندارد پخش کارت های چاپ برای باشگاه های پل

پلان های سفارشی بزرگ و یا پل های استاندارد پخش کارت های چاپ برای باشگاه های پل

ما می توانیم کارت بازی های پل های سفارشی را با توجه به نیازهای شما آماده کنیم. در مرحله اولیه، ما صبورانه ایده خود را در مورد بازی کارت ها ثبت می کنیم. سپس، ما با کارشناسان تولید بازی های هیئت مدیره ایالات متحده برای بحث در مورد طراحی کارت بازی بر اساس اولویت شما کار می کنیم. و ما به شما در طراحی محصول کمک می کنیم.

جزئیات محصول

چاپ کارت های استاندارد سفارشی بزرگ و یا استاندارد برای باشگاه های پل

کارت های پل بزرگ یا استاندارد سفارشی هدیه خوبی برای هدف قرار دادن بازار به عنوان ابزار تبلیغاتی، و یا فقط برای داشتن لذت در اوقات فراغت خود است. پل بازی محبوب با یک عرشه از 52 کارت، یکی از بزرگترین بازی های کارت همیشه است. سبک های مختلف برای بازی یک بازی کارت پل وجود دارد. این بازیکنان در بازی پل یک بار کارت های مختلف را جذب می کند، 4 بازیکن به طور معمول می توانند در این بازی پیوست شوند، سنتی از دو بسته کارت استفاده می کنند.

ما کارت های کارت سفارشی را برای رسیدن به امکانات مختلف، از اندازه های مختلف کارت به مهر زنی داغ، فویل مهر زنی، تکنیک های رنگرزی و غیره تولید می کنیم. طراحان گرافیک می توانند آن را با آثار هنری خود سفارشی کرده یا کارت های خود را طراحی کرده و به نیاز خاص خود برسند. محصول با کیفیت بالا و خدمات حرفه ای همیشه اولویت کسب و کار ما بوده است. مشتریان ما در سراسر جهان مستقر هستند. هنگامی که با ما مستقیم سفارش می دهید قیمت کارت های مخصوص اندازه بزرگ خود را برای قیمت های ویژه ارائه می دهیم. گزینه های مختلف بسته بندی در دسترس هستند. ما اطمینان از بازی عالی بازی Bridge با خانواده و دوستانتان را تضمین می کنیم. پرطرفدارترین کارتهای Bridge Bridge با کیفیت بالا بهترین انتخاب شما برای کمپین تبلیغاتی کسب و کار است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com5.5.jpg

Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو