سفارشی انحصار هیئت مدیره Movers ساز

سفارشی انحصار هیئت مدیره Movers ساز

طراحی ما از بازی های تخته ای تحت الزامات مشتریان ما هدایت خواهد شد. ما خوشحالیم که ایده خلاقانه خود را می شنویم ما بازخورد را با توجه به نظرات شما تنظیم خواهیم کرد. ما می خواهیم بازار را گسترش دهیم، بنابراین می توانیم قیمت مناسب و قیمت سفارش انعطاف پذیر را برای شما ارائه دهیم.

جزئیات محصول

سفارشی انحصار سفارشی

هیئت مدیره انحصار یک بازی محبوب در ایالات متحده و اروپا است. در بازی هیئت مدیره انحصار، دو یا چند بازیکن انحصاری در این بازی رقابت می کنند و تنها یک برنده ی انحصار کننده است که با پایان دادن به دیگران، در پایان بازی به ثروتمندترین فرد تبدیل می شود. هیئت مدیره انحصار سفارشی یک هیئت مدیره کلاسیک برای جوانان است؛ زیرا نوعی سری بازی های هیئت مدیره گاه به گاه و آموزشی است و کیفیت جاه طلبی و استقامت در جوانان را توسعه می دهد.

ما ارائه دهنده های انحصاری سفارشی با کیفیت بالا، شما می توانید انحصار خود را سفارشی، و ما تولید کننده عالی برای تولید آن برای شما. تیم طراحی حرفه ای آمریکایی ما برای حمایت از ایده ی منحصر به فرد خود افتخار دارد، ما فانتزی واقعی را به شما ارائه می کنیم. انواع مختلفی از نمونه های انحصار کننده برای مرجع شما وجود دارد، CYW Board Game بهترین انتخاب شماست.

محرک های انحصار سفارشی با یک کارت و دیگر لوازم جانبی بازی شامل حلقه های کلیدی، تکه ها و کارت های کارت در مجموعه انحصاری عرضه می شوند. گزینه های مختلف عادی و جعبه بر اساس درخواست شما وجود دارد. مقدار کم قابل قبول است


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com64.jpg


Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو