تخته سفارشی بازی 3D مینیاتور شکل دهنده ساز

تخته سفارشی بازی 3D مینیاتور شکل دهنده ساز

به عنوان سازنده بازی های قطعات بازی، ما از آخرین تکنولوژی 3D استفاده می کنیم. بنابراین، ما می توانیم مجسمه های مینیاتوری پیچیده تر ساخت. ما اصرار داریم که از مواد با کیفیت بالا در فرایند تولید استفاده کنیم. ما می توانیم به مشتریان کمک کنیم مواد مناسب و طراحی طراحی را با توجه به ایده و هزینه های خود انتخاب کنیم.

جزئیات محصول

3D هیئت مدیره بازی 3D مینیاتور ساخته شده است

مینیاتورهای 3D چاپ شده به لحاظ مرسوم، به دلیل تکنولوژی چاپ جدید است. 3D مجسمه های مینیاتوری چاپ شده در بازی های کامپیوتری سفارشی در جوانان بسیار محبوب است، مجسمه های چاپ شده با چاپگر 3D مدرن با وضوح بالا و واقعی به همان اندازه است.

ما متخصصان در ایجاد بازی های سفارشی 3D مینیاتور figurines، خدمات ما شامل طراحی مینیاتوری، 3D مدل سازی و چاپ 3D. سازنده ما می تواند یک مدل سه بعدی را در هر اندازه ای تشکیل دهد و از ایده ها و طرح های خود شروع کند، تیم طراحان ما در ایالات متحده شروع به طراحی مینیاتورهای با مشخصات خود می کند، یا به سادگی مدل مداد بازی خود را با مینیاتوری به چاپ سه بعدی سازگار می کند. ما تولید مفتول های چاپ شده با کیفیت بالا 3D با قیمت رقابتی در جهان تولید می کنیم. ما مجموعه ای کامل از بازی های سفارشی 3D مجسمه های مینیاتوری 3D و تک آن ها را با کارت های هیئت مدیره و بازی در مجموعه تولید می کنیم. ما بهترین تامین کننده تندیس های 3D ما هستیم.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com60.jpg
Hot Tags

محصولات مرتبط

پرس و جو